Сергій Оксеник - Лісом, небом, водою (фрагмент)

by Сергій Оксеник

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      $1 USD  or more

     

about

Painthouse Production планує записати та озвучити всі три книги з пригодницької трилогії Сергія Оксеника. Наша мета - зібрати 30000 гривень, щоб звучити, розмістити у доступі всі книги і зробити їх максимально привабливими для слухання, особливо молодшою аудиторією. Тому кожне завантаження цього фрагменту - це внесок у створення цікавого аудіопродукту, який буде цікавим як дорослим, так і дітям!

Якщо Вас цікавить спонсорська участь у проекті або Вам зручніше в інший спосіб підтримати проект, звертайтесь, будь ласка. за е-поштою tarastymchuk@gmail.com

lyrics

Трохи про трилогію

Коли на плечі дванадцятилітнього хлопчика лягає тягар відповідальності за інших, коли весь cтрашний ліс повстає проти нього, коли самому треба вирішувати, що є добре і що є погано, кожен крок небезпечної мандрівки може виявитися останнім… Чи вдасться герою дійти до мети своєї подорожі? Чи пощастить йому врятувати людей і при цьому не перетворитися на вовкулаку? Чи допоможе йому те, що він іще підліток а чи встане на заваді?..

Чи може бути щось страшніше, ніж прихід до села лисого і босого? Хто краде чарівні речі в дітей? Як стати бабою Ягою? Куди приведе останній шлях вовкулаків? На всі ці питання ви дістанете відповідь у новому романі про пригоди Лелі, Лисого та їхніх друзів у страшному світі, де не лишилося майже нічого доброго. Але ж іншого немає!..

От уже ніби й довідалися, що то за страшна сила, яка прагне знищити всіх людей і взагалі всіх живих істот на Землі, а як її здолати – так нікому й не відомо. Безнадійний, жахливий, авантюрний план Лисого не сподобався нікому – ні Лелі, ні Марічці, ні Бороді... І все ж усі вони й навіть півень на ймення Сокіл беруться допомогти. Страшно й подумати, до чого це може призвести. І все ж – звідки ця темна підземна сила взялася? Чому вона така ворожа до людини?

На ці запитання, можливо, відповість доля зовсім іншого персонажа, який назвав себе Інженером. Остання книга трилогії “Лісом, небом, водою” так само сповнена фантастичних пригод і пригодницької фантастики, як і дві попередні: “Лисий” і “Леля”.

credits

released December 31, 2015

tags

license

all rights reserved